Prima sp. z o.o. z Inowrocławia to Twój kompetentny partner w zakresie energooszczędnych okien i drzwi z tworzyw sztucznych, rolet, moskitier i osłon przeciwsłonecznych.

Jesteśmy firmą zatrudniającą 100 pracowników i produkujemy profesjonalne okna, drzwi i fasady z tworzyw sztucznych i aluminium. Dzięki doskonałej jakości, wysokiej niezawodności i najnowocześniejszej technologii produkcji jesteśmy jedną z wiodących firm w branży. Naszymi klientami są wyspecjalizowani dealerzy, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, architekci i prywatni przedsiębiorcy budowlani.

Thorwesten_PBZ003
Thorwesten_PBZ004
Thorwesten_PBZ003-1
Thorwesten_PBZ006
&nbps;
Thorwesten_ASZ002
Thorwesten_ASZ003
Thorwesten_ASZ004
Thorwesten_PBZ002

 

Pracujemy na systemach technologii profili firmy Profine (Kömmerling), która cieszy się uznaniem od dziesięcioleci.

W codziennej pracy dyrektorzy zarządzający Jan Mazur i Krzysztof Kończal oraz ich pracownicy zawsze stawiają na zadowolenie swoich klientów. A dzięki współpracy z najlepszymi partnerami i szczególnie niezawodnymi dostawcami otrzymasz tylko wysokiej jakości produkty, którymi będziesz się cieszyć przez długi czas.

To, co rozpoczęło się w 1990 roku w fabryce okien, jest teraz kontynuowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

produkcja-okna-1

 

Przy produkcji okien i drzwi z tworzywa sztucznego zwraca się szczególną uwagę na ich jakość i stabilność. Szeroka wiedza, ciągły rozwój i wyczucie nowych trendów sprawiły, że okna i drzwi firmy Prima sp. z o.o. są rozpoznawalne i chętnie instalowane daleko poza granicami Polski.

To doświadczenie, wykorzystanie nowoczesnych maszyn i narzędzi oraz wysoka świadomość jakościowa pracowników gwarantują Państwu, że wszystkie prace zostaną wykonane czysto i solidnie, a Państwa prace budowlane lub remontowe zostaną przeprowadzone bez żadnych problemów.

Firma rodzinna gwarantuje profesjonalną i uczciwą obsługę, najlepszą jakość i maksymalną niezawodność!

HISTORIA FIRMY BOGATA W TRADYCJĘ

jan_mazur

Dzięki mojemu 32-letniemu doświadczeniu w branży okiennej Prima sp. z o.o. doskonale się rozwinęła.

Nasza zasada: Liczy się tylko klient! Najważniejszym czynnikiem we wszystkich naszych staraniach jest i pozostaje klient. Dlatego w naszym zespole zawsze na pierwszym miejscu stawiamy obsługę, jakość i niezawodność.

Szczególnie cieszy mnie, że coraz więcej klientów obdarza nas zaufaniem.

Jan Mazur